Хвиля декомунізації для підприємців

Хвиля декомунізації вже встигла пройтися вулицями Кривого Рогу і з відходом комуністичного минулого у підприємців нашого міста з’явилися деякі питання.

Раніше нами вже обговорювалася тема декомунізації в Кривому Розі (ПІДПРИЄМСТВАМ НЕОБХІДНО ЗМІНИТИ АДРЕСУ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ПІСЛЯ ДЕКОММУНІЗАЦІЇ) і наслідки таких змін для юридичних осіб. Зараз хотілося б поговорити про зміну назв вулиць і проспектів і що такі зміни несуть для фізичних осіб-підприємців.

Фактично, якщо людина хоче зареєструватися як підприємець, до органів реєстрації йому слід подавати дані про місце, де він зареєстрований (прописаний), ці відомості вносяться до єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Що слід знати тим, хто зареєструвалися раніше за «комуністичною» адресою: зміна назви вулиці фактично говорить про те, що підприємець змінив адресу реєстрації. У такому випадку, якщо підприємець захоче внести будь-які зміни, пов’язані з веденням господарської діяльності, у нього можуть виникнути проблеми. Але, з огляду на той факт, що законодавець не ставить конкретних дат проведення змін в реєстрі, зацікавлені особи повинні вирішити для себе, чи варто їм звертатися в муніципальний центр послуг або до приватних реєстраторів найближчим часом.

Що стосується вартості питання, то зазвичай за зміну реєстрації фізичної особи-підприємця справляється збір. В даному випадку, у зв’язку зі зміною назви вулиці, оплачувати зміну реєстрації не потрібно.

Автор статті

Вадим Іванов

ЮРИСТ ВІДДІЛУ ПО РОБОТІ З ЮРИДИЧНИМИ І ФІЗИЧНИМИ ОСОБАМИ

DSC_6
Tweet

Напишіть відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*