Чи робиться перерахунок вартості води на дачних ділянках в поливний сезон?

З 20 квітня 2016 року КП «Кривбасводоканал» почав поливний сезон, про що раніше повідомляв Перший Криворізький. У рішенні виконкому Криворізької місцевої ради № 367 від 12.12.2012 року зазначено, що в разі відсутності приладу обліку води розрахунок вартості за холодну воду виробляється з науково аргументованих нормативів питного водопостачання. Графік поливу встановлюється з 20 години до 6 години. У разі перевищення нормативної кількості опадів, підприємство перераховує за надані послуги водопостачання на полив присадибних ділянок.

Все це де-юре. Де-факто, норми, які самим же виконкомом і були встановлені, ніхто виконувати не поспішає. На письмовий запит на адресу виконкому і КП «Кривбасводоканал» ми отримали одну і ту саму відповідь. Посилання на вищевказане рішення виконкому присутні, але ніякого роз’яснення (задля чого і був відправлений запит) з приводу того, ким, в який термін і як здійснюється перерахунок із зазначенням кількості опадів, нам побачити не вдалося. Тільки заклик до того, щоб поставити лічильник обліку води на дачі і не ламати голову над подібними проблемами.

Для того, щоб поставити крапку в питанні «а чи потрібно рахувати дощові дні і чи буде перерахунок?», нами відправлений повторний запит. Після отримання відповіді ми обов’язково проінформуємо громадян про можливі шляхи вирішення даної проблеми.

Tweet

Напишіть відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*