Довідка про відсутність судимості для тендеру

21.08.2017 Мінекономрозвитку опублікувало новий лист «Щодо додаткового інформування про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним» (див. нижче).  В зазначеному документі міститься лист від МВС щодо отримання замовникам та учасникам тендеру вільного доступу до реєстру  осіб, які мають судимість (далі – Лист). МВС у Листі зазначило, що згідно п. 6 розділу I «Порядку доступу до відомостей персонально-довідкового обліку єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України» (наказ МВС від 29.11.2016 № 1256) право на запит та отримання відомостей з реєстру осіб, які мають судимість мають:

1) державні органи, які здійснюють правоохоронні функції;

2) суди всіх рівнів;

3) органи державної влади та їх територіальні органи, органи місцевого самоврядування у зв’язку зі здійсненням ними повноважень, визначених законодавством;

4) фізичні особи.

Для отримання довідки про відсутність судимості фізичні особи можуть звертатися у письмовій або електронній формі через офіційний веб – сайт МВС України чи його територіальних органів. Для звернення в електронній формі необхідна наявність електронного цифрового підпису фізичної особи чи іншого альтернативного засобу ідентифікації.

За вищезгаданим посиланням на веб – сайт МВС міститься форма запиту на отримання довідки. Отримати готову довідку про несудимість можна на власну електронну пошту, адже така довідка буде містити електронний цифровий підпис уповноваженої особи підрозділів МВС.

Перевірити легітимність довідки про відсутність судимості можна на офіційному веб – сайті МВС за вищезгаданим посиланням.

Вас може зацікавити стаття «Відкриті державні реєстри та тендерні закупівлі».

Таким чином, МВС України, звичайно, не відкрило реєстр осіб, які мають судимість. Але, натомість, у замовників та учасників тендеру з’явилася  нова, спрощена можливість отримання довідки про несудимість.

Page1
Page2
Page3
Твит

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*