Детектор брехні

Компанія ANTI LIE є діловим партнером Правового центру – ГАРАНТ

Компанія ANTI LIE надає послуги з інструментальної детекції брехні в місті Кривому Розі і всій Україні. Фахівці компанії ANTI LIE, мають багаторічний досвід роботи у сфері поліграфології, і брали участь у розкритті найбільш складних і заплутаних злочинів у місті Кривий Ріг. Поліграфологи компанії перевіряють персонал як в комерційних підприємствах, так і в державних структурах міста. Приватні особи, також вдаються до послуг детекції брехні, для встановлення правди за сімейною проблематики. Звернувшись в компанію ANTI LIE, ви дізнаєтеся правду на ваші запитання.

Після складних ситуацій, які виявляються посередництвом послуг компанії ANTI LIE, юристи Правового центру ГАРАНТ дають професійну юридичну допомогу з метою убезпечити клієнта, і озброїти його необхідною інформацією в юридичному напрямку.
Поліграфологи компанії ANTI LIE проводять опитування з використанням поліграфа за наступними напрямками:

– Перевірка персоналу на детекторі брехні при влаштуванні на роботу;

– Планова перевірка персоналу на поліграфі;

– Перевірка домашнього персоналу (домробітниця, няня, водій і т.д.);

– Цільова перевірка на детекторі брехні (встановлення причетних до крадіжки і т.п.);

– Перевірка підлітків на детекторі брехні (наркотики, крадіжки, прогули занять, борги і т.п.);

– Перевірка подружжя на предмет зради;

– Перевірка застрахованого суб’єкта на детекторі брехні;

– Перевірка на детекторі брехні, з метою виправдати себе.

Кожен співробітник Правового центру ГАРАНТ, щоквартально проходить перевірку на детекторі брехні, на предмет не розголошення комерційної таємниці клієнтів, а також – сумлінності виконання роботи.

Перевірити людину на детекторі брехні в Кривому Розі цілком реально, тільки для цього потрібно добровільна згода суб’єкта. Якщо людині нічого приховувати, і він упевнений у своїй порядності по відношенню до Вас, він легко погодитися пройти перевірку на поліграфі, щоб довести свою чесність.

Якщо у Вас виникли будь-які питання, звертайтесь до нас за консультацією.

Сайт компанії ANTI LIE: www.anti-lie.com