Переговорна процедура закупівлі: етапи проведення

Проведення переговорної процедури закупівлі передбачено ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі».

Якщо у Вас наявні підстави для проведення переговорної процедури (дивись інфографіку після статті) та є підтвердження існування зазначених підстав, Ви можете сміло приступати до цієї процедури. Переходимо до процедури проведення переговорної процедури закупівлі.

Вас може зацікавити стаття «Алгоритм допорогових закупівель»

Етапи проведення переговорної процедури закупівлі:

1. Протокол тендерного комітету/уповноваженої особи про прийняття рішення щодо застосування процедури. У протоколі можна зазначити, зокрема:

  • підстави проведення процедури;
  • підтвердження наявності підстав для проведення переговорної процедури (учасника включено до Зведеного переліку суб’єктів природних монополій і т.д.)
  • учасники, з якими проводиться процедура закупівлі;
  • які документи слід вимагати від учасника для підтвердження відповідності його кваліфікаційним критеріям;
  • коли планується проведення переговорів з учасником;
  • технічні, якісні, кількісні характеристики предмета закупівлі і т.д.

2. Проводимо переговори з учасниками. За результатами переговорів готується протокол переговорів учасників. Під час переговорів обговорюються умови договору, технічні можливості учасника, надання необхідних документів тощо.

3. Протокол тендерного комітету/уповноваженої особи щодо прийняття рішення про намір укласти договір. Після підготовки такого протоколу, протягом одного календарного дня на електронному майданчику необхідно оприлюднити повідомлення про намір укласти договір.

4. Укладення договору. Укладати договір з учасником можна не раніше ніж через 10 календарних днів з дня оприлюднення повідомлення про намір укласти договір (за скороченої процедури – не раніше ніж через 5 календарних днів). Оприлюднюється такий договір протягом 2-х календарних днів з моменту його укладення.

5. В процесі виконання договору Замовник може викладати Повідомлення про внесення змін до договору. Такий документ радимо також підкріплювати протоколом тендерного комітету/уповноваженої особи. Оприлюднюється такий документ протягом 3 днів з дня внесення змін.

6. Звіт про виконання договору оприлюднюється протягом 3 днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання (також, краще додатково скласти протокол із зазначеного питання).Наприкінці слід зазначити, що більш детально з переговорною процедурою закупівлі Ви можете ознайомитися на сайті Prozorro.

38 Умови проведення переговорної процедури закупівлі
Tweet

1 Comment

  1. Ознайомившись з публікацією, хотів би вас поправити та доповнити, що переговорну процедуру закупівлі доцільно починати (тобто прийняти рішення стосовно проведення переговорної…) після проведення переговорів з учасником-постачальником, оскільки після прийняття рішення щодо проведення переговорної процедури потрібно оголосити її на прозорро, а переговори з учасником можуть затягнутися, тому доцільно спочатку провести переговори з учасником, визначитись і узгодити усі умови, а потім відповідно до проведених переговорів, прийняти рішення про проведення переговорної процедури, та рішення про намір укласти договір та оприлюднити його.

Напишіть відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*