Помилки в тендерних закупівлях

У Вас виникали випадки, коли оформлюючи протоколи засідань тендерного комітету чи тендерну документацію тощо Ви технічно, не умисно допустили помилку? А після цього Ви хвилюєтесь та не знаєте, що з цим робити? Тоді наша стаття буде Вам у нагоді!

Причини допущення помилок можуть бути досить різними: неуважність, завелика завантаженість роботою, погане самопочуття чи просто особисті проблеми. Пропонуємо Вам не зупинятися на тому ЧОМУ так сталося, а краще обговоримо ЩО З ЦИМ РОБИТИ.

«Правовий центр – Гарант» вже розглядав тему формальних помилок (в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі», далі – Закон) у статті «Оформлення тендерної пропозиції: формальні помилки». Але наразі пропонуємо Вам розглянути тему суто технічних помилок.

І так, що робити, якщо помилки допущено?

№ з/п Де помилка? Яка помилка? Що робити? Як робити?
1 У тендерній документації (далі – ТД) Неправильно зазначена кількість товару (обсяг послуг/робіт) Треба вносити зміни до ТД Оприлюднюємо нову редакцію ТД та перелік змін до ТД (ч. 2 ст. 23 Закону)
Неправильна нумерація додатків до ТД чи посилання на такі додатки Так як така помилка не впливає на зміст ТД, то можна як вносити зміни до ТД, так і не вносити Якщо вирішили внести зміни до ТД, то користуємось попередньою порадою
У змісті ТД відрізняються вимоги до, наприклад, надання та оформлення учасником одного і того ж самого документу Така помилка може коштувати Вам плутанини у розгляді тендерних пропозиції. Якщо в подальшому один із відхилених учасників надумає оскаржувати рішення щодо його відхилення у зв’язку з такою плутаниною то рішення Антимонопольного комітету може бути в його користь Оприлюднюємо нову редакцію ТД та перелік змін до ТД (ч. 2 ст. 23 Закону)
2

 

В інформації, яка оприлюднена на Prozorro Інформація, що оприлюднена відрізняється від змісту ТД Приводимо у відповідність таку інформацію шляхом внесення змін до ТД чи редагування умов закупівлі Оприлюднюємо нову редакцію ТД та перелік змін до ТД (ч. 2 ст. 23 Закону). ЩО стосується редагування оприлюдненої інформації, то слід користуватися можливостями інтерфейсу електронного майданчика щодо редагування

З продовженням Ви можете ознайомитися у наступній статті «Помилки в тендерних закупівлях: продовження».

Tweet

Напишіть відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*