Реформа, що стосується кожного!

15 грудня 2017 р. набув чинності Закон України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів». Зазначені зміни до процесуального законодавства, які по суті є новими кодифікованими актами, змінюють уяву правників та пересічних громадян про суд та судочинство в Україні.

І однією із найскандальніших новацій в законодавстві беззаперечно слід вважати впровадження адвокатської монополії, яка передбачає можливість надання професійної правової допомоги виключно адвокатами, крім випадків передбачених законом.

Так, відтепер громадяни, а також підприємства, установи та організації, які раніше користувалися правовою допомогою юристів, вимушені будуть звертатися до адвокатської контори та укладати договір про надання правової допомоги з особою з числа адвокатів.

На сьогоднішній день виключно адвокатами здійснюється представництво інтересів у судах касаційної інстанції, з 01.01.2018 р. монополія поширюється і на апеляційну інстанцію, а з 01.01.2019 р. – на суди першої інстанції. Слід зазначити, що якщо зараз у суді апеляційної інстанції перебуває справа за Вашою участю і Ваші інтереси представляє звичайний юрист, вже з 01.01.2018 р. він не має права безпосередньо приймати участь в судових засіданнях і Вам необхідно зайнятися пошуком досвідченого адвоката.

З першого погляду така новація має забезпечити більш якісний рівень правової допомоги для осіб, які її потребують, однак вартість послуг приватного адвоката є значно більшою ніж гонорар юриста, тому для звичайних громадян та бізнесу доведеться витрачати значно більші кошти на правову допомогу.

Для того, щоб заощадити Ваші кошти на правову допомогу фахівці ЮК «Правовий центр – Гарант» пропонують Вам самостійно обрати вигідний пакет юридичного обслуговування, який передбачає гнучку систему знижок і вартість якого є значно дешевшою ніж послуги приватного адвоката. Наша компанія знаходиться на ринку юридичних послуг в Україні з 2009 р. і по сьогоднішній день надає своєчасну та якісну правову допомогу громадянам та юридичним особам. Одним із пріоритетних напрямів нашої діяльності є – юридичний супровід малого та середнього бізнесу, що надає можливість безперешкодно працювати багатьом компаніям, які скористалися послугами ЮК «Правовий центр – Гарант».

Приєднуйтесь до співпраці з командою професіоналів, які захистять справу вашого життя від будь – яких проблем в межах правового поля.

Твит

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*