Річний план закупівель та додаток до нього за системою Prozorro

З повним набуттям чинності Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з 01.08.2016, у замовників виникає питання щодо чинності річного плану закупівель та додатку до нього на 2016 рік. Також виникає питання Чи необхідно зазначені документи викладати на електронні майданчики?

Згідно статті 4 Закону, закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Як ми пам’ятаємо, річний план, додаток до нього та зміни до цих документів затверджуються протоколом засідання тендерного комітету/протоколом уповноваженої особи.

Виникає цілком обґрунтоване питання: чи необхідно розробляти новий річний план закупівель та додаток до нього на 2016 рік, у зв’язку з набуттям чинності Закону? Так, необхідно. Але будьте уважними! Адже, такі річний план закупівель та додаток до нього розробляються на період не від 01.01.2016 та до 31.12.2016, а з моменту його затвердження і до кінця поточного року. Тобто, якщо для замовника Закон набув чинності з 01.08.2016, то до нового річного плану і додатку до нього необхідно включити ті предмети закупівлі, які будуть закуповуватись замовником з моменту затвердження цих документів до кінця поточного року. Слід зазначити, що за «новими правилами» річний план закупівель та додаток до нього оприлюднюються на електронних майданчиках не шляхом прикріплення документів, а через заповнення електронної форми.

Читайте також

ЧОГО ЧЕКАТИ ВІД ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ»? ЗАКУПІВЛІ ЧЕРЕЗ PROZORRO

Tweet

Напишіть відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*