Роз’яснення Мінекономрозвитку про уповноважену особу Замовника за Законом України «Про публічні закупівлі»

У зв’язку з  відсутності чіткого визначення статусу уповноваженої особи замовника, «Правовий центр – Гарант» вирішив звернутися з рядом питань до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України для надання відповідних роз’яснень. У нашому зверненні ми ставили наступні запитання:

    1. Чи може фізична особа за цивільно – правовим договором (наприклад, договір підряду), без включення до штату юридичної особи – замовника, бути Уповноваженою особою?
    2. Чи може фізична особа, яка перебуває у штаті іншої юридичної особи за цивільно – правовим (наприклад, договір підряду) чи трудовим договором без включення до штату юридичної особи – замовника, бути Уповноваженою особою?
    3. Чи може юридична особа – замовник на підставі укладеного цивільно – правового договору з юридичною особою, в штаті котрої перебуває фізична особа, яка відповідає вимогам частини 2 статті 11 Закону України «Про публічні закупівлі», призначити Уповноваженою особою таку фізичну особу? Якщо так, то які вимоги ставляться для такої юридичної особи, в штаті котрої перебуває така фізична особа?
    4. Чи може фізична особа – підприємець за цивільно – правовим (наприклад, договір підряду) договором з юридичною особою – замовником бути призначена Уповноваженою особою? Якщо так, то які вимоги ставляться для такої фізичної особи – підприємця?

На наше звернення Мінекономрозвитку зазначило, що «… замовник має право визначати будь – яку (будь – яких) уповноважену особу (уповноважених осіб) для організації та проведення процедур закупівель, шляхом укладення із такою особою саме трудового договору (контракту), з дотриманням вимог статті 11 Закону, Кодексу законів про працю України та законодавства в цілому…».

Ознайомитися детальніше з відповіддю Мінекономрозвитку ви зможете нижче.
Нагадуємо, що «Правовий центр – Гарант» розглядав тему «Уповноважена особа замовника за Законом України «Про публічні закупівлі».

Dlya_stati_1
Dlya_stati_2
Dlya_stati_3
Tweet

Напишіть відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*