Система DoZorro: що цікавого?

З 01 листопада 2016 року в Україні було запроваджено новий проект DoZorro, завдяки якому кожному пересічному громадянину надається можливість здійснювати моніторинг електронних публічних закупівель.

Вам може бути цікава стаття «Залишилася єдина тендерна пропозиція. Відміняти тендер чи визначати переможцем учасника?»

Які основні напрямки роботи DoZorro?
  • можливість моніторити якість проведення тендерів у системі ProZorro;
  • можливість залишати відгуки на проведений тендер;
  • через портал DoZorro можна скаржитися як на замовників тендеру, так і на його учасників;
  • з 2017 року у громадян з’явиться можливість в онлайн – режимі звертатися до правоохоронних та контролюючих органів щодо виявлених порушень у системі ProZorro;
  • шляхом залишення юридичними та фізичними особами відгуків на тендер, замовники та учасники тендерів матимуть змогу виявити свої помилки чи недоліки у роботі для врахування у подальшій роботі;
  • через формування профайлу учасників тендеру, у останніх формується певний рейтинг.

Портал DoZorro під’єднаний до системи ProZorro. Тому, DoZorro використовує данні з системи ProZorro.

І найголовніше питання – для чого може знадобитися DoZorro?

Для замовників слід пам’ятати про те, що в результаті численних негативних відгуків в сторону Вашої установи, Вами можуть зацікавитися такі контролюючі органи як: Державна аудиторська служба, Антимонопольний комітет України та Національне антикорупційне бюро України. І ще слід врахувати можливість учасників самостійно скаржитися до контролюючих органів.

Негативним наслідком для учасників є те, що отримуючи негативні висловлювання на свою адресу їх рейтинг може постраждати, що значно вплине на ділову репутацію.

Слід, також, нагадати про засоби масової інформації та просто громадськість, які мають змогу висвітлювати процедуру проведення тендерних закупівель.

Додатковою метою порталу DoZorro є накопичення уповноваженими органами інформації про якість проведення тендерів в Україні та виявлення як рівня професіоналізму замовників закупівель, так і недоліків нормативно – правової бази та технічного забезпечення  публічних закупівель.

26 Дозорро

Автор статті

Ольга Богданова

ЮРИСТ ВІДДІЛУ ПО РОБОТІ З ЮРИДИЧНИМИ І ФІЗИЧНИМИ ОСОБАМИ

DSCN2347 - копия
Tweet

Напишіть відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*